Wyszukiwanie na stronie

Wynik badania – Kalasoft liderem wśród uczelni

Bezpieczeństwo danych, sprawna rekrutacja, szybkość i niezawodność są zdaniem użytkowników najmocniejszymi cechami zintegrowanego systemu e-HMS. Zwycięstwo w tych obszarach to wynik najnowszego badania opinii ponad 2500 studentów z 40 polskich uczelni. Przeprowadził je w ramach Spółki Celowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu dr hab. Waldemar Rydzak, prof. nadzw. UEP.

Wynik badania miał zobrazować, jak studenci oceniają różne systemy informatyczne polskich uczelni i jak ich opinia wpływa na ogólny wizerunek placówek. Analiza wykazała, że im e-system był bardziej przyjazny dla użytkowników, tym lepiej postrzegali oni uczelnię wyższą.

Wynik badania – bezpieczeństwo to podstawa

W świetle RODO i ubiegłorocznych wycieków danych z niektórych uczelni istotne było istotny dla poznanie opinii studentów na temat bezpieczeństwa danych. Bezpieczeństwo danych było najwyżej ocenianą cechą e-systemów. Wynik badania pokazał, że średnia ocena dla wszystkich opiniowanych rozwiązań informatycznych wyniosła 7,36pkt. (w 10-punktowej skali). Zintegrowany system e-HMS otrzymał notę powyżej średniej (7,66pkt.).

Sprawna rekrutacja

Studenci pierwszych lat studiów zostali poproszeni o ocenę procesu rekrutacji za pomocą e-systemu. Docenili oni w tym obszarze e-HMS. Otrzymał on najwyższą notę spośród wszystkich rozwiązań IT. Wyniosła ona 7,44pkt. Ocena rekrutacji na studia mogła wynikać także z innej mocnej strony naszego systemu – szybkości. Użytkownicy przyznali jej 7,09pkt.

Planowane wdrożenia

Zintegrowany system e-HMS został też najwyżej oceniony w zakresie stopnia realizacji spraw studenckich on-line i przystosowania do urządzeń mobilnych. Nasz system znalazł się w ścisłej czołówce rankingu także z uwagi na: ogólny poziom zadowolenia użytkowników, funkcjonalności i wygląd systemu.

Dziękujemy za zaufanie! Cieszymy się, że wprowadzane przez nas zmiany znalazły potwierdzenie w opiniach użytkowników. Jednocześnie, patrząc na wynik badania, wyciągamy wnioski. Ich efektem będą funkcjonalności, które wdrożymy w najbliższych miesiącach. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.

Skontaktuj się z nami

Każdorazowo zapewniamy efektywną realizację i sprawne wdrożenie systemu. Chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszego doświadczenia i dziś oszczędzają dzięki temu czas? Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy.

Od ponad 30 lat pomagamy uczelniom i innym podmiotom usprawniać ich pracę. Opracowaliśmy narzędzie powszechnie wykorzystywane do zarządzania działaniami instytucji oraz przedsiębiorstw, które indywidualnie dostosowujemy i wdrażamy na życzenie Klienta.

+48 61 661 11 00