Wyszukiwanie na stronie

Dla kogo przeznaczone są produkty
KALASOFT

Działamy na wielu obszarach rynku, oferując wirtualny, zintegrowany system dla uczelni wyższych oraz przedsiębiorstw usługowych i produkcyjnych. Do każdego Klienta dostosowujemy indywidualne rozwiązania, biorąc pod uwagę ich potrzeby.

Poznaj Kalasoft

Stale udoskonalane, nowoczesne oprogramowanie dla uczelni oraz ogromne doświadczenie zebrane przy współpracy z uczelniami wyższymi pomaga nam w doskonałym rozumieniu tego rynku i jego potrzeb. Po różnorodnych realizacjach, obserwujemy także pozytywne efekty naszych wdrożeń także w firmach produkcyjnych czy usługowych. Optymalizujemy funkcjonowanie organizacji i usprawniamy współpracę z kontrahentami. Integracja oraz bezpieczeństwo danych w naszych innowacyjnych systemach pozwala na swobodny transfer informacji i magazynowanie niezbędnych dokumentów.

Skontaktuj się z nami

Każdorazowo zapewniamy efektywną realizację i sprawne wdrożenie systemu. Chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszego doświadczenia i dziś oszczędzają dzięki temu czas? Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy.

Od ponad 30 lat pomagamy uczelniom i innym podmiotom usprawniać ich pracę. Opracowaliśmy narzędzie powszechnie wykorzystywane do zarządzania działaniami instytucji oraz przedsiębiorstw, które indywidualnie dostosowujemy i wdrażamy na życzenie Klienta.

+48 61 661 11 00