Wyszukiwanie na stronie

Kariera

Szukasz pracy w branży IT, w firmie, która wprowadza na rynek innowacyjne technologie? Sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

Zobacz oferty
Obrazek - Kto z nami pracuje?

Kto z nami pracuje?

Nasz sukces budujemy na doświadczeniu, a także zaangażowaniu naszego energicznego zespołu. Wszyscy pracownicy Kalasoft mają nowatorskie i nieszablonowe podejście do nowych technologii, które wykorzystujemy w naszym autorskim systemie. Obsługujemy największe i najbardziej prestiżowe uczelnie wyższe w Polsce, którym dostarczamy innowacyjny system do zarządzania dydaktyką, dlatego nasi pracownicy są stale gotowi na nowe wyzwania, spełniając tym samym najbardziej wyszukane potrzeby klientów. Działamy szybko, skutecznie i dostosowujemy się do dynamicznego rynku oraz realiów biznesowych. Myślisz, że możesz wesprzeć nasz zespół i chcesz stale podnosić swoje kwalifikacje? Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się w branży IT.

Co oferujemy?

Myślisz, że możesz wesprzeć nasz zespół i chcesz stale podnosić swoje kwalifikacje? Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się w branży IT.

Forma umowy

Oferujemy umowę dostosowaną do pracownika, której formę ustalamy indywidualnie podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Ikona - Wynagrodzenie

Wynagrodzenie

Atrakcyjne wynagrodzenie, spełniające oczekiwania kandydata i odzwierciedlające poziom jego umiejętności.

Ikona - Krótki proces rekrutacyjny

Krótki proces rekrutacyjny

Nie pozwalamy kandydatom długo czekać na odpowiedź. Gwarantujemy sprawną rekrutację oraz szybką informację zwrotną.

Czym się zajmujemy?

Kalasoft to stale rozwijająca się firma oferująca zintegrowane systemy klasy ERP, wspomagające zarządzanie uczelniami wyższymi oraz przedsiębiorstwami. Niezmiennie od ponad 30 lat wspieramy naszych klientów i pomagamy im wdrażać nasze autorskie rozwiązania. Zapewniamy elastyczne, intuicyjne i przejrzyste narzędzie, sprawnie organizujące pracę i bezpiecznie magazynujące dane, z których można swobodnie korzystać w różnych modułach.

Obrazek - Czym się zajmujemy?

Skontaktuj się z nami

Każdorazowo zapewniamy efektywną realizację i sprawne wdrożenie systemu. Chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszego doświadczenia i dziś oszczędzają dzięki temu czas? Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy.

Od ponad 30 lat pomagamy uczelniom i innym podmiotom usprawniać ich pracę. Opracowaliśmy narzędzie powszechnie wykorzystywane do zarządzania działaniami instytucji oraz przedsiębiorstw, które indywidualnie dostosowujemy i wdrażamy na życzenie Klienta.

+48 61 661 11 00