Wyszukiwanie na stronie

Nowy wizerunek Kalasoft Sp. z o.o.

Szanowni Klienci, Kontrahenci, Partnerzy Biznesowi

Z przyjemnością informujemy, iż z początkiem roku 2014 nastąpi rebranding (proces zmiany percepcji marki poprzez zmianę elementów jej komunikacji – przyp. red.) firmy Kalasoft Sp. z o.o.
Działanie to, skierowane głównie na zmianę wizerunku – w tym logo firmy, spowodowane jest repozycjonowaniem produktu (system HMS) w skutek nawiązania współpracy z czołowym producentem technologii bazodanowych firmą Oracle.
Zmiany oprócz wszystkich pozycji w księdze CI obejmą także odświeżenie serwisu kalasoft.pl – zapraszamy wkrótce na nową stronę!

Skontaktuj się z nami

Każdorazowo zapewniamy efektywną realizację i sprawne wdrożenie systemu. Chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszego doświadczenia i dziś oszczędzają dzięki temu czas? Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy.

Od ponad 30 lat pomagamy uczelniom i innym podmiotom usprawniać ich pracę. Opracowaliśmy narzędzie powszechnie wykorzystywane do zarządzania działaniami instytucji oraz przedsiębiorstw, które indywidualnie dostosowujemy i wdrażamy na życzenie Klienta.

+48 61 661 11 00