Wyszukiwanie na stronie

Nieruchomości

Nieruchomości aplikacja wspomagająca zarządzanie gruntami oraz budynkami będącymi własnością uczelni, jak również tymi wynajmowanymi od podmiotów zewnętrznych. Umożliwia ewidencjonowanie faktycznego stanu nieruchomości i prowadzenie na nich czynności związanych z zawieraniem umów najmu, naliczaniem czynszów (również automatycznym) i waloryzacji oraz naliczaniem należnych podatków.

Integracja z innymi modułami systemu Solution zapewnia pracę na wspólnych danych w zakresie środków trwałych (moduł Majątek trwały), kontrahentów oraz rozliczeń finansowych (Księgi i Finanse).

Skontaktuj się z nami

Każdorazowo zapewniamy efektywną realizację i sprawne wdrożenie systemu. Chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszego doświadczenia i dziś oszczędzają dzięki temu czas? Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy.

Od ponad 30 lat pomagamy uczelniom i innym podmiotom usprawniać ich pracę. Opracowaliśmy narzędzie powszechnie wykorzystywane do zarządzania działaniami instytucji oraz przedsiębiorstw, które indywidualnie dostosowujemy i wdrażamy na życzenie Klienta.

+48 61 661 11 00