Wyszukiwanie na stronie

Majątek trwały

Majątek trwały – aplikacja umożliwia kompleksową ewidencję majątku trwałego i wyposażenia, wystawianie dokumentów związanych z gospodarką majątkiem uczelni. Dzięki zastosowaniu  modułu możemy zautomatyzować plan amortyzacji z rozróżnieniem amortyzacji bilansowej, podatkowej oraz rozliczanie różnic inwentaryzacyjnych.

Aplikacja Majątek trwały zapewnia również możliwość prowadzenia kilku osobnych ewidencji, w tym aparatury specjalnej powiązanej z prowadzonymi na uczelniach pracami związanymi z rozliczeniem źródeł finansowania.

Skontaktuj się z nami

Każdorazowo zapewniamy efektywną realizację i sprawne wdrożenie systemu. Chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszego doświadczenia i dziś oszczędzają dzięki temu czas? Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy.

Od ponad 30 lat pomagamy uczelniom i innym podmiotom usprawniać ich pracę. Opracowaliśmy narzędzie powszechnie wykorzystywane do zarządzania działaniami instytucji oraz przedsiębiorstw, które indywidualnie dostosowujemy i wdrażamy na życzenie Klienta.

+48 61 661 11 00