Wyszukiwanie na stronie

Limity, E-Limity

Limity, E-Limity – moduł nadzorowania środków finansowych przeznaczonych na określone typy działalności prowadzonych na uczelni. Możliwość szczegółowej ewidencji różnych typów źródeł finansowania (m.in. grantów, funduszy strukturalnych, dotacji z NCBiR itp.) oraz ich wydatków jeszcze przed zatwierdzeniem ich przez jednostki księgowości, dając informacje o bieżącym stanie finansów.

Dodatkowo, realizowana w module ewidencja składanych zamówień zapewnia informacje o przewidywanym stanie środków, co pozwala na uniknięcie ich przekroczenia w momencie faktycznej realizacji zamówień. Dostępne są raporty dotyczące limitów, wpływów, zamówień i wydatków.

W ramach poszczególnych limitów możliwe jest prowadzenie planów rzeczowo-finansowych dla poszczególnych rodzajów kosztów (amortyzacja, delegacje, wynagrodzenia itp.).

Skontaktuj się z nami

Każdorazowo zapewniamy efektywną realizację i sprawne wdrożenie systemu. Chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszego doświadczenia i dziś oszczędzają dzięki temu czas? Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy.

Od ponad 30 lat pomagamy uczelniom i innym podmiotom usprawniać ich pracę. Opracowaliśmy narzędzie powszechnie wykorzystywane do zarządzania działaniami instytucji oraz przedsiębiorstw, które indywidualnie dostosowujemy i wdrażamy na życzenie Klienta.

+48 61 661 11 00