Wyszukiwanie na stronie

Księgi i Finanse

Księgi i Finanse – moduł stanowi kompleksowe rozwiązanie przeznaczone do wspierania działalności finansowo-księgowej uczelni wyższej. Zarządzanie systemem jest zgodne z normami prawnymi i formalnymi dotyczącymi rachunkowości.

Jest on w pełni zintegrowany z otaczającymi go elementami, takimi jak: obsługa kas i banków, ewidencja dokumentów zakupowych i sprzedażowych, ewidencja środków trwałych oraz zarządzanie gospodarką magazynową oraz wszystkimi innymi modułami systemu HMS Kalasoft.

Skontaktuj się z nami

Każdorazowo zapewniamy efektywną realizację i sprawne wdrożenie systemu. Chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszego doświadczenia i dziś oszczędzają dzięki temu czas? Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy.

Od ponad 30 lat pomagamy uczelniom i innym podmiotom usprawniać ich pracę. Opracowaliśmy narzędzie powszechnie wykorzystywane do zarządzania działaniami instytucji oraz przedsiębiorstw, które indywidualnie dostosowujemy i wdrażamy na życzenie Klienta.

+48 61 661 11 00