Wyszukiwanie na stronie

Kasa Pracownicza

Kasa Pracownicza moduł przeznaczony jest do obsługi pracowniczej kasy zapomogowo-pożyczkowej na uczelniach wyższych. Umożliwia ewidencję członków Kasy, stanów zgromadzonych wkładów oraz udzielonych pożyczek i spłacanych rat.

Bezpośrednia współpraca z modułem kadrowym Kadry pozwala na korzystanie z niezbędnego zakresu danych osobowych w nim zgromadzonych. Automatyczny przepływ informacji dotyczących udzielonych pożyczek i realizowanych przez listy płac spłat pomiędzy aplikacją a systemem płacowym usprawnia współpracę tych jednostek w szerokim zakresie.

Moduł realizuje zadania związane z przestrzeganiem przepisów KZP odnośnie ilości poręczeń, maksymalnych kwot pożyczek itp., prowadzi księgowość Kasy w niezbędnym zakresie.

Skontaktuj się z nami

Każdorazowo zapewniamy efektywną realizację i sprawne wdrożenie systemu. Chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszego doświadczenia i dziś oszczędzają dzięki temu czas? Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy.

Od ponad 30 lat pomagamy uczelniom i innym podmiotom usprawniać ich pracę. Opracowaliśmy narzędzie powszechnie wykorzystywane do zarządzania działaniami instytucji oraz przedsiębiorstw, które indywidualnie dostosowujemy i wdrażamy na życzenie Klienta.

+48 61 661 11 00