Wyszukiwanie na stronie

Kadry

Kadry Moduł przeznaczony do wspomagania pracy w działach osobowych, dostosowany do specyfiki każdej uczelni. Aplikacja jest rozbudowanym, zintegrowanym i kompleksowym systemem umożliwiającym efektywne wspieranie prac działów kadr i innych jednostek w zakresie prowadzenia spraw osobowych.

Dzięki zastosowaniu centralnej bazy danych i udostępnianiu informacji innym jednostkom osiągnięto wysoki stopień integracji i wiarygodności danych. Najważniejsze funkcje modułu to: ewidencja danych osobowych pracowników, ewidencja danych dotyczących zatrudnienia na uczelni, ewidencja poprzednich miejsc pracy  wraz z automatycznym naliczaniem stażu, ewidencja czasu pracy, ewidencja i rozliczanie absencji pracowników: choroby, urlopy wypoczynkowe, okolicznościowe, wychowawcze  i inne, tworzenie zestawień pracowników spełniających określone wymagania, ustalone przez użytkownika, obsługa dokumentów zgłoszeniowych, aktualizujących i wyrejestrowujących pracowników uczelni  dla ubezpieczeń społecznych,  sprawozdań GUS oraz eksport danych do Pol-on.

Skontaktuj się z nami

Każdorazowo zapewniamy efektywną realizację i sprawne wdrożenie systemu. Chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszego doświadczenia i dziś oszczędzają dzięki temu czas? Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy.

Od ponad 30 lat pomagamy uczelniom i innym podmiotom usprawniać ich pracę. Opracowaliśmy narzędzie powszechnie wykorzystywane do zarządzania działaniami instytucji oraz przedsiębiorstw, które indywidualnie dostosowujemy i wdrażamy na życzenie Klienta.

+48 61 661 11 00