Wyszukiwanie na stronie

Faktury

Faktury – moduł przeznaczony do ewidencji dokumentów sprzedaży i zakupu z obsługą płatności za pomocą poleceń wypłaty oraz przelewów. Na podstawie wprowadzonych dokumentów można wydrukować rejestr VAT oraz przygotować deklarację.

Moduł współpracuje z wieloma modułami systemu HMS Kalasoft, a w szczególności z modułem Księgi i Finanse w zakresie dekretacji dokumentów, monitorowania rozrachunków i obsługi rejestru VAT, z modułem Budżetowanie w zakresie klasyfikacji przychodów i kosztów do źródeł finansowania oraz z modułem Zamówienia w zakresie realizacji zamówień.

Skontaktuj się z nami

Każdorazowo zapewniamy efektywną realizację i sprawne wdrożenie systemu. Chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszego doświadczenia i dziś oszczędzają dzięki temu czas? Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy.

Od ponad 30 lat pomagamy uczelniom i innym podmiotom usprawniać ich pracę. Opracowaliśmy narzędzie powszechnie wykorzystywane do zarządzania działaniami instytucji oraz przedsiębiorstw, które indywidualnie dostosowujemy i wdrażamy na życzenie Klienta.

+48 61 661 11 00