Wyszukiwanie na stronie

E-Pracownicy obsługi

E-Pracownicy obsługi – moduł wspomagający zarządzanie czasem pracy pracowników portierni i szatni oraz rozliczeniem firm zewnętrznych w ramach umów na ochronę, wywóz nieczystości czy sprzątanie. W module rejestruje się umowy oraz prowadzi ich rozrachunki, dzięki czemu mamy stały podgląd i kontrolę nad wydatkowanymi funduszami oraz realizacją umowy.

Jest to moduł do tworzenia harmonogramówrozliczenia czasu pracy pracowników i ich absencji zgodnie z prawem pracy. Dzięki wprowadzanym informacjom umożliwia tworzenie raportów, list obecności, zastępstw oraz innych mniej czy bardziej skomplikowanych zestawień.

Skontaktuj się z nami

Każdorazowo zapewniamy efektywną realizację i sprawne wdrożenie systemu. Chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszego doświadczenia i dziś oszczędzają dzięki temu czas? Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy.

Od ponad 30 lat pomagamy uczelniom i innym podmiotom usprawniać ich pracę. Opracowaliśmy narzędzie powszechnie wykorzystywane do zarządzania działaniami instytucji oraz przedsiębiorstw, które indywidualnie dostosowujemy i wdrażamy na życzenie Klienta.

+48 61 661 11 00