Wyszukiwanie na stronie

CRM

CRM – moduł jest narzędziem, którego głównym celem jest gromadzenie, przetwarzanie oraz prezentacja informacji dotyczących kontrahentów przedsiębiorstwa. Zapewnia każdemu z użytkowników ciągły dostęp do danych opisujących pełną historię współpracy z danym kontrahentem lub osobą kontaktową. System CRM to także kanał komunikacyjny oraz narzędzie planowania. Każdy z użytkowników ma do dyspozycji rozbudowany kalendarz zadań umożliwiający planowanie własnego czasu pracy oraz zlecanie zadań innym użytkownikom.

W obu przypadkach system nadzoruje stan realizacji zadań poprzez automatyczne powiadomienia pracownika o konieczności wykonania zaplanowanych czynności.

Skontaktuj się z nami

Każdorazowo zapewniamy efektywną realizację i sprawne wdrożenie systemu. Chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszego doświadczenia i dziś oszczędzają dzięki temu czas? Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy.

Od ponad 30 lat pomagamy uczelniom i innym podmiotom usprawniać ich pracę. Opracowaliśmy narzędzie powszechnie wykorzystywane do zarządzania działaniami instytucji oraz przedsiębiorstw, które indywidualnie dostosowujemy i wdrażamy na życzenie Klienta.

+48 61 661 11 00