Wyszukiwanie na stronie

Kiedy informacja przekłada się na zysk – Power BI Kalasoft

W każdym systemie do zarządzania Uczelnią znajdują się dane takie jak: imię i nazwisko studenta, średnia ocen w danym roku, rodzaj i wysokość pobranego stypendium, a także nazwa szkoły średniej, jaką ukończył. Dzięki Power BI możesz dowiedzieć się, w jakich szkołach prowadzić działania marketingowe, by zrekrutować zdolnych i wytrwałych studentów, którzy skończą studia z wysoką oceną końcową, przy tym terminowo opłacając czesne.

 

Czym jest Power BI?

Power BI jest rozwiązaniem klasy Business Intelligence, które pomaga przetwarzać i analizować dane z różnych źródeł. To zaawansowane narzędzie, które w prosty sposób pomaga uzyskać wyniki analiz, jakie przełożą się na strategiczne decyzje biznesowe każdej uczelni. Dzięki Power BI analiza danych staje się prosta i intuicyjna, a sposób podejmowania kluczowych decyzji wchodzi na wyższy poziom.

 

Dla kogo?

Power BI jest rozwiązaniem dla każdej uczelni, której zależy na kształceniu zdolnych i wytrwałych studentów, której celem jest zapewnienie przychodów i długofalowe utrzymanie ich na wysokim poziomie.

 

Co możesz zyskać?

Analiza danych jeszcze nigdy nie była tak prosta i intuicyjna, dzięki odpowiednio skonfigurowanym raportom możesz uzyskać odpowiedzi na następujące pytania:

  • Na jakich wydziałach studiują studenci z najwyższą średnią ocen maturalnych?
  • Ilu studentów z danych szkól średnich kończy studia, a ilu rezygnuje w trakcie?
  • Jaki jest odsetek pobieranych stypendiów wśród absolwentów poszczególnych szkół średnich, ilu z nich kończy studia, a ilu rezygnuje?
  • Studenci których kierunków terminowo opłacają czesne, ilu z nich kończy studia, a ilu z nich rezygnuje?
  • W jakich szkołach średnich prowadzić promocję uczelni, by zrekrutować najbardziej zdolnych studentów, którzy ukończą wszystkie lata studiów.

 

Dlaczego my?

Wszystkie dane, jakich potrzebujesz, zostały już zgromadzone w systemie Kalasoft. Teraz, przy pomocy przyjaznego interfejsu Power BI, kilkoma kliknięciami wygenerujesz raport, który wpłynie na pozycję Twojej uczelni w rankingach popularności, a także na poziom osiąganych przychodów. Dzięki bardziej efektywnej analizie będziesz lepiej monitorował postępy w realizacji założonych celów. Wybierając Power BI Kalasoft wybierasz komfort w podejmowaniu strategicznych decyzji dla Twojej uczelni.

Narzędzie analityczne Power BI w prosty sposób przekłada się na zwiększenie skuteczności decyzji podejmowanych na podstawie analizy danych, które już zebrane zostały w Twoim systemie. Analiza danych jeszcze nigdy nie była tak prosta. Przy pomocy kilku kliknięć możesz zwiększyć przychody Uczelni. Zapraszamy.

Skontaktuj się z nami

Każdorazowo zapewniamy efektywną realizację i sprawne wdrożenie systemu. Chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszego doświadczenia i dziś oszczędzają dzięki temu czas? Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy.

Od ponad 30 lat pomagamy uczelniom i innym podmiotom usprawniać ich pracę. Opracowaliśmy narzędzie powszechnie wykorzystywane do zarządzania działaniami instytucji oraz przedsiębiorstw, które indywidualnie dostosowujemy i wdrażamy na życzenie Klienta.

+48 61 661 11 00