Wyszukiwanie na stronie

Kalasoft integruje systemy zarządzania uczelnią. Innowacje na Politechnice Koszalińskiej

W dniu 29 sierpnia 2023 roku firma Kalasoft i Politechnika Koszalińska podpisały umowę na rozszerzenie usług informatycznych. Już wkrótce system kadrowo-płacowy jHMS rozszerzony zostanie o moduły dotyczące miękkiego zarządzania zasobami ludzkimi.

Dodatkowo system jHMS zintegrowany zostanie z innymi systemami informatycznymi funkcjonującymi w Politechnice Koszalińskiej, co zapewni bieżącą wymianę danych między systemami. Efektem integracji będzie usprawnienie komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, jak również procesów biznesowych realizowanych przez Uczelnię.

Współpraca firmy Kalasoft z Politechniką Koszalińską otwiera nowe perspektywy rozwoju, zapewniając codzienne wsparcie zarówno kadrze akademickiej, jak i studentom Uczelni.

Dla nas to nie tylko projekt – to pasja z realizacji pionierskich inicjatyw i wyznaczania nowych standardów w dziedzinie zarządzania Uczelniami wyższymi.

Skontaktuj się z nami

Każdorazowo zapewniamy efektywną realizację i sprawne wdrożenie systemu. Chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszego doświadczenia i dziś oszczędzają dzięki temu czas? Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy.

Od ponad 30 lat pomagamy uczelniom i innym podmiotom usprawniać ich pracę. Opracowaliśmy narzędzie powszechnie wykorzystywane do zarządzania działaniami instytucji oraz przedsiębiorstw, które indywidualnie dostosowujemy i wdrażamy na życzenie Klienta.

+48 61 661 11 00