Wyszukiwanie na stronie

IT w Uczelniach GigaCon

20 kwietnia 2011r. w Warszawie odbyła się konferencja „IT w Uczelniach GigaCon”. Konferencja miała na celu przegląd zagadnień związanych z zarządzaniem i budową nowoczesnej infrastruktury informatycznej w sektorze szkolnictwa wyższego. W imieniu firmy „Kalasoft” Sp. z o.o. wystąpił Michał Żak przedstawiając prezentację pt.: „ITIL – Poskromienie uczelni”.

Nasze wystąpienie zostało wysoko ocenione przez uczestników konferencji i wzbudziło bardzo duże zainteresowanie. Jesteśmy przekonani, że narzędzie, które oddajemy do Państwa dyspozycji spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Skontaktuj się z nami

Każdorazowo zapewniamy efektywną realizację i sprawne wdrożenie systemu. Chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszego doświadczenia i dziś oszczędzają dzięki temu czas? Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy.

Od ponad 30 lat pomagamy uczelniom i innym podmiotom usprawniać ich pracę. Opracowaliśmy narzędzie powszechnie wykorzystywane do zarządzania działaniami instytucji oraz przedsiębiorstw, które indywidualnie dostosowujemy i wdrażamy na życzenie Klienta.

+48 61 661 11 00