Wyszukiwanie na stronie

INFORMATYCZNE WSPOMAGANIE ZARZĄDZANIA UCZELNIĄ

W dniu 21 lutego 2012r. odbyła się XV edycja konferencji z cyklu INFORMATYCZNE WSPOMAGANIE ZARZĄDZANIA UCZELNIĄ, której tematem była „Strategia rozwoju IT uczelni wyższej -doświadczenia, potrzeby, możliwości.”

W konferencji uczestniczyło około 140 osób z 70 uczelni publicznych i niepublicznych.

Naszą firmę reprezentował Michał Żak (Kierownik Projektów), który poprowadził prezentację pt.: „JAVA – krok w przyszłość”. Opowiedział o czynnikach, które wpłynęły na decyzję o wyborze technologii JAVA jako środowiska, w którym tworzone jest graficzne odzwierciedlenie systemu HMS oraz korzyściach z tego wyboru płynących dla jego użytkowników .

Przedstawił także różnice w sposobie prezentowania danych w systemie funkcjonującym w interfejsie znakowym i graficznym. Uczestnicy konferencji zostali zapoznani z etapami prac nad przeniesieniem poszczególnych modułów systemu HMS do środowiska JAVA.

Prezentacja poprowadzona przez Michała Żaka spotkała się z wieloma pochlebnymi opiniami ze strony uczestników konferencji. Podkreślano, że w ciekawej formie przekazu słownego i wizualnego poruszała istotne kwestie zarówno dla tych przedstawicieli uczelni, które już korzystają z systemu HMS/jHMS jak i tych, którzy stoją przed wyborem rozwiązania informatycznego dla swojej uczelni.

Skontaktuj się z nami

Każdorazowo zapewniamy efektywną realizację i sprawne wdrożenie systemu. Chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszego doświadczenia i dziś oszczędzają dzięki temu czas? Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy.

Od ponad 30 lat pomagamy uczelniom i innym podmiotom usprawniać ich pracę. Opracowaliśmy narzędzie powszechnie wykorzystywane do zarządzania działaniami instytucji oraz przedsiębiorstw, które indywidualnie dostosowujemy i wdrażamy na życzenie Klienta.

+48 61 661 11 00