Wyszukiwanie na stronie

E-Doręczenia – pierwsza w Polsce firma informatyczna oferująca sprawdzoną usługę e-Doręczeń

Wraz z obowiązkiem przesyłania i rejestracji listów poleconych w formie elektronicznej na rynku pojawiło się nowe oprogramowanie. Firma Kalasoft – jako pierwsza firma informatyczna w Polsce – wypuściła na rynek aplikację do obsługi e-Doręczeń.

Firma informatyczna Kalasoft: 30 lat doświadczeń

Od ponad trzydziestu lat firma Kalasoft wprowadza innowacyjne rozwiązania na rynku zintegrowanych systemów informatycznych. Ekspert w obsłudze przedsiębiorstw i uczelni wyższych stawia nie tylko na stabilność i bezpieczeństwo oprogramowania, a przede wszystkim na komfort pracy użytkowników systemu.
W momencie, w którym w życie weszła Ustawa regulująca sposób przesyłania korespondencji w formie elektronicznej, Kalasoft zaproponował aplikację, która pozwala na szybką i prostą obsługę e-Doręczeń. e-Doręczenia Kalasoft pozwalają wysyłać i odbierać elektroniczne listy polecone w czasie rzeczywistym.

Co wyróżnia e-Doręczenia Kalasoft?

Oprogramowanie firmy informatycznej Kalasoft pozwala na wygodne zarządzanie wiadomościami w jednym miejscu: ułatwia obsługę korespondencji masowej, porządkuje wszystkie procesy związane z wysyłką korespondencji np. procesy kilkuetapowej akceptacji, statusy na etapie przygotowania i wysyłki. Wdrożenie usługi e-doręczenia jest proste i szybkie.

  • Skrzynka odbiorcza – to jedno miejsce, do którego trafiają wszystkie przychodzące wiadomości, dzięki czemu można uniknąć ryzyka pominięcia ważnej wiadomości; wiadomości można segregować i filtrować, co z kolei wpływa na skuteczne zarządzanie korespondencją.
  • Wysłano – to jedno miejsce, w którym przechowywane są wszystkie wiadomości wychodzące, pozwala utrzymać porządek w korespondencji, a funkcja filtrowania ułatwia szybkie odnalezienie konkretnej wiadomości.
  • Wyślij – po wybraniu przycisku „wyślij” status wiadomości elektronicznej zmienia się wg poniższej kolejności: „W trakcie weryfikacji”, „Nadana”, „Czeka na doręczenie”, „Doręczona”.
  • Kolejka – w tym miejscu obsługiwane są operacje masowe. Dzięki tej funkcji możesz mieć pewność, że Twoje wysyłane wiadomości są w bezpiecznych rękach. Pozwala ona na zatwierdzanie wysyłki przez uprawnione osoby, dzięki czemu unikniesz niepożądanych pomyłek i zabezpieczysz swoje informacje przed nieautoryzowanym dostępem. Funkcje nadawania statusów – np. w realizacji, doręczone – porządkują cały proces zarządzania korespondencją.

Dlaczego Kalasoft?

Wybierając aplikację „e-Doręczenia” Kalasoft wybierasz komfort obsługi korespondencji, wszystkie związane z tym czynności przebiegają szybko i sprawnie, a przede wszystkim zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i wymogami prawnymi.

Skontaktuj się z nami

Każdorazowo zapewniamy efektywną realizację i sprawne wdrożenie systemu. Chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszego doświadczenia i dziś oszczędzają dzięki temu czas? Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy.

Od ponad 30 lat pomagamy uczelniom i innym podmiotom usprawniać ich pracę. Opracowaliśmy narzędzie powszechnie wykorzystywane do zarządzania działaniami instytucji oraz przedsiębiorstw, które indywidualnie dostosowujemy i wdrażamy na życzenie Klienta.

+48 61 661 11 00