Wyszukiwanie na stronie

e-Doręczenia – Komunikat Ministra Cyfryzacji z dnia 29 maja 2023 r.

Poniższy komunikat Ministra Cyfryzacji odnosi się do usługi e-doręczeń, którą oferujemy jako firma informatyczna z 30 letnim doświadczeniem. Zachęcamy do wdrożenia usługi e-doręczeń za pomocą naszej aplikacji. Wdrożenie usługi e-doręczeń jest szybkie, proste i bezpieczne. To optymalizacja procesów w Państwa firmie lub instytucji, która pozwoli zaoszczędzić środki oraz setki godzin pracy.

KOMUNIKAT MINISTRA CYFRYZACJI 1)

z dnia 29 maja 2023 r. w sprawie określenia terminu wdrożenia rozwiązań technicznych niezbędnych do doręczania korespondencji z wykorzystaniem publicznej usługi rejestrowanego doręczenia elektronicznego lub publicznej usługi hybrydowej oraz udostępnienia w systemie teleinformatycznym punktu dostępu do usług rejestrowanego doręczenia elektronicznego w ruchu transgranicznym.
Na podstawie art. 155 ust. 10 ustawy z dnia 18 listopada 2020 r. o doręczeniach elektronicznych (Dz. U. z 2023 r. poz. 285) ogłasza się, co następuje:
Termin wdrożenia rozwiązań technicznych niezbędnych do doręczania korespondencji z wykorzystaniem publicznej usługi rejestrowanego doręczenia elektronicznego lub publicznej usługi hybrydowej oraz udostępnienia w systemie teleinformatycznym punktu dostępu do usług rejestrowanego doręczenia elektronicznego w ruchu transgranicznym:
1) dla podmiotów, o których mowa w:
a) art. 155 ust. 1–5 oraz w art. 9 ust. 1 pkt 1–8 ustawy z dnia 18 listopada 2020 r. o doręczeniach elektronicznych, w zakresie powszechnego doręczania i odbierania korespondencji z wykorzystaniem publicznej usługi rejestrowanego doręczenia elektronicznego lub publicznej usługi hybrydowej,
b) art. 155 ust. 6 ustawy z dnia 18 listopada 2020 r. o doręczeniach elektronicznych, w zakresie powszechnego doręczania i odbierania korespondencji z wykorzystaniem publicznej usługi rejestrowanego doręczenia elektronicznego,
2) w zakresie dostępu do usług rejestrowanego doręczenia elektronicznego w ruchu transgranicznym – określa się na dzień 10 grudnia 2023 r.

Minister Cyfryzacji: J. Cieszyński

 

1) Minister Cyfryzacji kieruje działem administracji rządowej – informatyzacja, na podstawie § 1 ust. 2 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 26 kwietnia 2023 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Cyfryzacji (Dz. U. poz. 792)

 

Firma Kalasoft jest pierwszą na rynku firmą informatyczną oferującą usługę e-DoręczeńJeśli jesteś zainteresowany usługą e-Doręczeń, skontaktuj się nami za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Każdorazowo zapewniamy efektywną realizację i sprawne wdrożenie systemu. Chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszego doświadczenia i dziś oszczędzają dzięki temu czas? Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy.

Od ponad 30 lat pomagamy uczelniom i innym podmiotom usprawniać ich pracę. Opracowaliśmy narzędzie powszechnie wykorzystywane do zarządzania działaniami instytucji oraz przedsiębiorstw, które indywidualnie dostosowujemy i wdrażamy na życzenie Klienta.

+48 61 661 11 00