Wyszukiwanie na stronie

Zmiany w projekcie ustawy o szkolnictwie wyższym a POL-on

Szanowni Państwo,

w związku z informacjami dotyczącymi zmian w systemie POL-on, które będą uwzględniały modyfikacje w masowym imporcie plików XML, wynikające z nowelizacji ustawy prawo o szkolnictwie wyższym (http://www.nauka.gov.pl/aktualnosci-ministerstwo/parlament-przyjal-nowa-ustawe-o-szkolnictwie-wyzszym.html) informujemy, iż trwają prace dostosowujące system HMS do ww modyfikacji.

O szczegółach poinformujemy Państwa w terminie późniejszym, jak tylko nastąpi opublikowanie ostatecznej wersji schematu XSD wraz ze słownikami (po uwzględnieniu zgłoszonych postulatów) na stronie Zintegrowanego Systemu Informacji o Nauce i Szkolnictwie Wyższym.

Skontaktuj się z nami

Każdorazowo zapewniamy efektywną realizację i sprawne wdrożenie systemu. Chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszego doświadczenia i dziś oszczędzają dzięki temu czas? Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy.

Od ponad 30 lat pomagamy uczelniom i innym podmiotom usprawniać ich pracę. Opracowaliśmy narzędzie powszechnie wykorzystywane do zarządzania działaniami instytucji oraz przedsiębiorstw, które indywidualnie dostosowujemy i wdrażamy na życzenie Klienta.

+48 61 661 11 00