Wyszukiwanie na stronie

Podsumowanie IVgo FORUM INFORMATYCZNEGO ZARZĄDZANIA UCZELNIĄ – DOSTĘP DO ZASOBÓW UCZELNI POPRZEZ NARZĘDZIA MOBILNE PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE W PROCESACH DYDAKTYCZNYCH

W dniach 26-27 marca br. firma KALASOFT uczestniczyła jako Partner w konferencji organizowanej przez CPI, której tematem przewodnim był Dostęp do Zasobów Uczelni poprzez Narzędzia Mobilne Portale Społecznościowe w Procesach Dydaktycznych. Reprezentanci firmy przeprowadzili dwa wykłady.

W pierwszy dzień wydarzenia Prezes KALASOFT Sp. z o.o. – p. Grzegorz Kaliński wraz z panem Rafałem Rębeckim – Sales Manager’em z firmy ORACLE zreferowali charakterystykę rozwiązań Oracle Fusion Middleware ze szczególnym naciskiem na rozwiązania mobilne tj. ADF Mobile.

Uczestnicy konferencji otrzymali dane dostępowe do wersji demonstracyjnej Mobilnego Wirtualnego Dziekanatu mHMS, gdzie mogli „na żywo” przetestować oprogramowanie oraz zapoznać się z jego funkcjonalnościami.

W kolejnym dniu konferencji prelegent Michał Żak zaprezentował webowe rozwiązanie służące do obsługi wszelkiego rodzaju archiwów uczelnianych (dokumenty kadrowe, studenckie i inne) – eHMS/arch. Oba wystąpienia zyskały wysokie oceny uczestników wydarzenia.

Skontaktuj się z nami

Każdorazowo zapewniamy efektywną realizację i sprawne wdrożenie systemu. Chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszego doświadczenia i dziś oszczędzają dzięki temu czas? Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy.

Od ponad 30 lat pomagamy uczelniom i innym podmiotom usprawniać ich pracę. Opracowaliśmy narzędzie powszechnie wykorzystywane do zarządzania działaniami instytucji oraz przedsiębiorstw, które indywidualnie dostosowujemy i wdrażamy na życzenie Klienta.

+48 61 661 11 00