Wyszukiwanie na stronie

GigaCon 2019 z udziałem Kalasoft Sp. z o.o.

Jakie wyzwania stoją przed uczelniami wyższymi? W jaki sposób zintegrowany system informatyczny wspomaga zarządzanie nimi? Co wpływa na bezpieczeństwo danych? Odpowiedzi na te oraz inne pytania nie zabraknie podczas konferencji GigaCon – „IT w uczelniach”. W wydarzeniu, które odbędzie się 16 kwietnia 2019 roku, wezmą udział przedstawiciele Kalasoft.

To kolejny rok uczestnictwa naszej firmy w konferencji „IT w uczelniach” w Warszawie.

Nowinki technologiczne na GigaCon

Oprócz prezentacji najnowszych funkcjonalności oprogramowania dla uczelni wyższych, nasi eksperci przedstawią uczestnikom trendy i praktyczne przykłady wykorzystania zintegrowanego systemu zarządzania uczelnią. Tematem ich wystąpienia będzie „Zintegrowany system ERP w dobie pracowniczych programów kapitałowych, e-zwolnień, e-PITów i innych tego typu rozwiązań”.

Wśród  tematów GigaCon 2019 można spodziewać się takich zagadnień, jak sztuczna inteligencja czy bezpieczeństwo danych. Przedmiotem dyskusji będą też m.in. systemy finansowo-kadrowo-płacowe i projekty unijne na uczelniach.

Pomysły na rozwój

Staramy się nieustannie rozwijać i dostosowywać do potrzeb klientów Kalasoft. Wydarzenia tego typu daje możliwość wymiany doświadczeń. Udział w tegorocznym GigaCon z pewnością przyniesie szereg pomysłów, które wykorzystamy w naszej pracy. Więcej informacji można znaleźć na stronie organizatora wydarzenia. Do zobaczenia!

Skontaktuj się z nami

Każdorazowo zapewniamy efektywną realizację i sprawne wdrożenie systemu. Chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszego doświadczenia i dziś oszczędzają dzięki temu czas? Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy.

Od ponad 30 lat pomagamy uczelniom i innym podmiotom usprawniać ich pracę. Opracowaliśmy narzędzie powszechnie wykorzystywane do zarządzania działaniami instytucji oraz przedsiębiorstw, które indywidualnie dostosowujemy i wdrażamy na życzenie Klienta.

+48 61 661 11 00