IV FORUM INFORMATYCZNEGO ZARZĄDZANIA UCZELNIĄ DOSTĘP DO ZASOBÓW UCZELNI POPRZEZ NARZĘDZIA MOBILNE PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE W PROCESACH DYDAKTYCZNYCH

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do udziału w konferencji IV FORUM INFORMATYCZNEGO ZARZĄDZANIA UCZELNIĄ DOSTĘP DO ZASOBÓW UCZELNI POPRZEZ NARZĘDZIA MOBILNE PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE W PROCESACH DYDAKTYCZNYCH organizowanego przez firmę CPI.

W tegorocznej edycji tej cyklicznej imprezy, skierowanej do przedstawicieli sektora szkolnictwa wyższego, nasza firma będzie miała przyjemność poprowadzić dwie prezentacje. W pierwszym dniu konferencji (26 marca) zaprezentujemy się razem z firmą ORACLE (Kalasoft Sp. z o.o. posiada status Gold Partnera firmy ORACLE). Wystąpienie będzie miało charakter promujący nowe produkty do obsługi procesu dydaktycznego, stworzone z wykorzystaniem frameworku ADF w oparciu o stos technologiczny i rozwiązania bazodanowe firmy ORACLE. W kolejnym dniu (27 marca), w bloku tematycznym poświęconym archiwizacji, zostanie zaprezentowane oprogramowanie  „Elektroniczne archiwum uczelniane” – zarówno pod kątem ewidencji jak i organizacji bieżącej pracy na archiwalnych dokumentach kadrowych oraz studenckich w wersji elektronicznej.

Wszystkie informacje organizacyjne oraz program wydarzenia znajdziecie Państwo pod adresem:

http://www.cpi.com.pl/imprezy/2014/fizu/index.php