IT w Uczelniach GigaCon * 19 kwietnia 2012 * Warszawa

Nasza firma po raz kolejny aktywnie uczestniczyła w cyklicznej konferencji „IT w Uczelniach GigaCon”, która odbyła się 19 kwietnia br. w Warszawie. Konferencja skierowana była do władz publicznych i niepublicznych szkół wyższych, osób odpowiedzialnych za zakup nowych technologii na uczelniach, pracowników pionu administracyjnego i kadr, członków zespołów wdrożeniowych oraz kierowników projektu. Zgromadziła blisko 100 osób.

Wydarzenie to miało na celu przegląd zagadnień związanych z zarządzaniem i budową nowoczesnej infrastruktury w sektorze szkolnictwa wyższego. Prelegentem firmy Kalasoft była w tym roku p. Sława Wyrwa-Combrinck, prezentująca nasze najnowsze rozwiązanie, jakim jest „Miasto Pracy – Centralne Biuro Karier”, portal dedykowany dla studentów/absolwentów, szkół/uczelni, instytucji publicznych i niepublicznych oraz pracodawców.

Biorąc pod uwagę stale aktualny i gorący temat związany z wymogiem śledzenia losów zawodowych absolwentów uczelni wyższych, nasze wystąpienie przedstawiające m. in ofertę w zakresie monitorowania tychże losów, spotkało się z dużym zainteresowaniem uczestników konferencji.

Chętnych do bliższego zapoznania się z portalem zapraszamy na stronę www.miasto-pracy.pl.