Wyszukiwanie na stronie

Aplikacja mobilna dla Uczelni jako nowy element Komunikacji

Miło nam poinformować Państwa, że pojawiła się pierwsza mobilna wersja systemu eHMS. Oprogramowanie przeznaczone jest dla studentów uczelni publicznych i niepublicznych, gdzie oprócz swoich danych osobowych mogą znaleźć informacje na temat przebiegu studiów (plany zajęć, oceny stypendia, płatności). Z aplikacji mogą korzystać także pracownicy uczelni, przeglądając dane o swoim zatrudnieniu, wynagrodzeniu a także pracach zleconych czy absencjach.

Wersja DEMO mHMS jest dostępna do pobrania bezpłatnie w sklepie Google Play (można ją znaleźć wpisując do wyszukiwarki termin „mhms” lub bezpośrednio wchodząc na stronę https://play.google.com/store/apps/details?id=com.company.mHMS).

Skontaktuj się z nami

Każdorazowo zapewniamy efektywną realizację i sprawne wdrożenie systemu. Chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszego doświadczenia i dziś oszczędzają dzięki temu czas? Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy.

Od ponad 30 lat pomagamy uczelniom i innym podmiotom usprawniać ich pracę. Opracowaliśmy narzędzie powszechnie wykorzystywane do zarządzania działaniami instytucji oraz przedsiębiorstw, które indywidualnie dostosowujemy i wdrażamy na życzenie Klienta.

+48 61 661 11 00