Wyszukiwanie na stronie

Kalasoft – podziękowania z okazji 30-lecia działalności

Od 30 lat tworzymy zintegrowane systemy zarządzania uczelnią wyższą. To  doskonała okazja, by podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Kalasoft i systemu HMS Solution.

Dziękujemy Pracownikom Kalasoft, Klientom, Partnerom i Przyjaciołom!

Od 30 lat staramy się czynić pracę naszych klientów efektywniejszą. Priorytetem jest dla nas również bezpieczeństwo danych. Jesteśmy bogatsi o niezliczoną ilość doświadczeń, 30 lat doradztwa dla 40 uczelni wyższych w całym kraju.

Każdy z Was, każdy bez wyjątku przyczynił się do tego, że Kalasoft jest w tym miejscu. I że planujemy dalszy rozwój. Na kolejne 30, a może i więcej lat. Z myślą o Was będziemy dostarczać Wam najwyższej jakości produkty i dbać o rozwój szkolnictwa wyższego w Polsce.

Raz jeszcze dziękujemy!

Skontaktuj się z nami

Każdorazowo zapewniamy efektywną realizację i sprawne wdrożenie systemu. Chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszego doświadczenia i dziś oszczędzają dzięki temu czas? Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy.

Od ponad 30 lat pomagamy uczelniom i innym podmiotom usprawniać ich pracę. Opracowaliśmy narzędzie powszechnie wykorzystywane do zarządzania działaniami instytucji oraz przedsiębiorstw, które indywidualnie dostosowujemy i wdrażamy na życzenie Klienta.

+48 61 661 11 00